Discover Alumni Reunion

O nás

Discover Alumni Reunion vznik jako pokračování Letní Akademie Discover s cílem sjednocovat její absolventy a absolventky. Už během prvního ročníku DAR se k nám ale přidali i ti, kteří se v minulosti Discoveru neúčastnili, ale sdílí jeho hodnoty.

Jak DAR vypadá?

Reunion je kombinací dopoledních sympozií, odpoledních workshopů a neformálních večerních aktivit. Kromě toho každý rok přivítáme i pár externích hostů z různých oborů, s nimiž vedeme zajímavé panelové diskuse nebo přednášky.

Dopolední sympozia

Dopolední sympozia sestávají z 20-minutových přednášek. Během DAR se v prezentování postupně vystřídá každý účastník a každá účastnice. Jsme tak všichni zároveň studenti i učitelé. Cílem je představit téma, nebo projekt, kterému se prezentující aktuální věnuje ať už v práci, ve škole nebo ve volném čase. 

Workshopy

Workshopy mohou mít formu navazovat na přednášky ze sympozia, ale fantazii se meze nekladou a mohou se týkat téměř čehokoliv. Absolvovali jsme v rámci nich například kurz založení byznysu, výuku cizích jazyků, žonglování, hodinu jógy i běhu do kopce.

Další aktivity

Mezi jiné aktivity patří mimo jiné i hraní deskovek, výstup na Sidorovku, lezení po skalách, večerní grilovačka, noční hra a dlouhé, podnětné rozhovory.

Základní informace 2021

Neváhej a přihlas se, počet míst na nejlepší týden léta je omezen! Těšíme se na Tebe!

Org. tým DAR 2021