#A SV. JAN POD SKALOU (CZ)
TÉMATICKÝ TURNUS
1.-8. 8. 2021

#B SV. JAN POD SKALOU (CZ)
INTERNATIONAL SESSION
8.-15. 8. 2021

#C PODSKALIE (SK)
15.-22. 8. 2021

#D POSKALIE (SK)
22.-29. 8. 2021

#E KŘIŽANOV (CZ)
22.-29. 8. 2021

KDO JSME?

Jsme komunita lidí z různých koutů světa, rozdílného věku, vzdělání a zaměření, kterou spojuje „vnutorný oheň“ planoucí pro vzdělávání, objevování a občanskou odpovědnost. Najdete mezi námi studenty a alumni jak předních domácích vysokých škol v Česku a na Slovensku, tak světoznámých univerzit jako Oxford, Cambridge, Harvard nebo Yale,  zaměstnankyně a zaměstnance nadnárodních organizací jako jsou NATO nebo OECD,  světových korporacích jako Google nebo nadšence pracující v neurologickém výzkumu, poslanecké sněmovně, neziskových organizacích či vzdělávacích institucích. Naší společnou touhou je posouvat se dál, objevovat nové věci, rozšiřovat si obzory a překonávat výzvy.

LETNÍ AKADEMIE DISCOVER

Své nadšení a zkušenosti chceme předávat dál a proto každý rok pořádáme mimojiné Letní akademii Discover, během které se plně ponoříš do kladení otázek a hledání odpovědí se stovkou dalších zajímavých a bystrých lidí. Máš chuť vyzkoušet si medicínu, vývoj umělé inteligence nebo třeba politologii? Chceš zjistit, jak se zakládá neziskovka, jak skončit s prokrastinací nebo proč by tě měla zneklidňovat kvantová mechanika? Budeme spolu přemýšlet do hloubky, zajímat se a diskutovat. Letní akademie je příležitost rozmyslet si, co chceš dál studovat, co můžeš dokázat a kým můžeš být.

PŘIDEJ SE K NÁM!

Hledáme Tebe, pokud:

  • tě baví přemýšlet nad tím, jak svět funguje,
  • tě nebaví učení nazpaměť, ale chceš věcem rozumět,
  • chceš na sobě pracovat a zlepšovat se.

Vzkazy studentů

Discover mi moc pomohl otevřít oči sobě samé, získat důležité kontakty a v neposlední řadě to byl úžasný zážitek. Proto bych chtěla moc poděkovat všem organizátorům a lektorům.

Chcela by som len vyjadriť vďaku za všetko úsilie celého lektorg tímu, vďaka vám si odnášame kopu skvelých zážitkov a ste všetci pre mňa neskutočne inšpiratívni ľudia

Děkuju moc, za celý Discover! Ze začátku jsem se bála, že to bude akce jen pro geniální lidi, kteří studují pouze na Oxfordu/Cambridge/Harvardu, ale ve finále jsem byla nadšená a našla si spoustu lidí, se kterými se doufám budu vídat i nadále. A to ani nemluvě o všech těch nových informacích, názorech a obzorech, které se mi díky tomuto týdnu otevřely!

Discover bol jeden z najlepších zážitkov môjho života a nedokážem si predstaviť že by som sa ho nezúčastnila, ani som nevedela o koľko prichádzam. Ďakujem

Bylo to prostě skvělé.. mám v sobě obrovskou motivaci a spousty plánů. ❤???

Bylo to úžasné, nikdy předtím jsem nic takového nezažil. Velice přesně se to trefovalo do mých hodnot a ideálů. Díky za motivaci do života!

Na Discoveri bolo úplne super, dal mi veľmi veľa a určite pôjdem aj nabudúce 😀

Je super vidět, jak se lektorgove navzájem znají a mají rádi 🙂 dělá to skvělý základ pro nové vztahy

PODPOŘ NÁS!

víc informací zde: PODPOř NÁS.